Spotkajmy się! :-)

Tak, tak... Chyba w końcu wyjdę z podziemia rękodzielniczego :-D
I nastąpi to już wkrótce - 1 i 2 grudnia w Krakowie na Rynku Podgórskim oraz w Poznaniu.


Jak już zaczynać to z rozmachem! Więc niczym elektron pewnego atomu berylu znajdę się w dwóch miejscach jednocześnie: w Krakowie na Świątecznych Targach Rzeczy Wyjątkowych (dzięki Kasi, która mnie namówiła do zgłoszenia się na tą imprezę) oraz w Poznaniu na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, https://festiwal.mtp.pl/pl/.
Nikogo nie zachęcam do podążania za mną w oba te miejsca, ale będzie mi niezmiernie miło spotkać się ze wszystkimi zainteresowanymi. Gdziekolwiek miałoby to nastąpić :-)

Oprócz kolczyków takich jak na zdjęciu powyżej na stoiskach znajdą się też broszki, zawieszki i całe mnóstwo innych. A co najfajniejsze: w  Poznaniu będą mi towarzyszyły dwie przemiłe bratnie dusze: Iwonka Piecuch https://ipiecuch.pl/pl/ oraz Ania Cornelissen https://www.facebook.com/profile.php?id=100011435769262. Iwonka prowadzi warsztaty artystyczne głównie w warszawskiej Sztukarni https://sztukarnia.pl/, a Ania może je poprowadzić w dowolnym miejscu :-) Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt ;-)
W Poznaniu przez cały czas trwania imprezy na naszym stoisku będą się odbywały pokazy oraz warsztaty prowadzone przez jedną z nas. Na zajęcia można zapisywać się już teraz poprzez kontakt ze mną (blog, FB), jak również na miejscu. Na naszym stoisku będzie dostępny szczegółowy plan warsztatów. Postaram się też wrzucić go w kolejnym wpisie właśnie tu - na mojego bloga.

Zatem: do zobaczenia wkrótce! Już się cieszę :-)

Komentarze

Popularne posty